Dongguan Opensesame Tech CO., LTD

jak tento něžný obr zachránil život dva bratři.

Čas vydání: 2018-06-08 16:45:22  Hity: 8

něžný obr z černého psa, vyhrál prestižní zvíře medaili za záchranu dva bratři trpí hrůzami deprese.

Lemmy-969635.jpg


takový byl křehký duševní stav bratři max a joe landowski po ztrátě rodinný mazlíček, jejich matky se obávali nejhoršího.


nejstarší syn max, 27, stal se tak pohlcen smutku po smrti se stal sebevražedným. pak přišel lemmy velkolepý mastif, jehož masivní osobnost přinesl bratři nové našel štěstí. joe, 19, která trpí sociální fóbií a strávil pět let zavřený ve svém pokoji, můžeteď se odvážit hrát lemmyho. jako lemmy byl poctěn s prestižní modrý kříž medaili, bratři "matka vysvětlila, proč jejich nové záchranné pet byl hoden příjemce

lemmy-5-1368881.jpg


maria landowski, z didcot, oxfordshire, řekl, že o jejich pes suzi zažila dramatický dopad na její synové "životy ale lemmy dorazil z blue cross návrat zvířete do zájmového chovu centrum." lemmy přinesl nesmírnou radost z naší rodiny po této tragické události pro nás, a věřím, že mi zachránil dětiren je život, "řekla." oba moji synové se stal velmi depresivní, po smrti suzi.můj nejstarší syn max se sebevražednými sklony.to je nejhorší věc, každá matka může zažít, vidět svého syna v tak nízké, zlomilo mi to srdce. "jako matka, skutečnost, že můj syn je teď v pořádku a všechno v jeho životě, a už se chtěl zabít tolik znamená, slovy nelze popsat.lemmy řekl, že je ho zachránil. "

Lemmy-6-1368884.jpg

lékařské zjištění zvířata nejčastějšími příjemci za jejich záchranné šaškování. tento rok. byl otevřen domácí mazlíčky a soudci za inspirativní cesta lemmy zachránil bratři z vážné deprese a sebevraždy z něj vítěze. max vysvětlil, jak lemmy se změnil jeho živote. ", říkají deprese je černý pes, no trvalo to velký černý pes, jmenoval se lemmy, aby mi pomohl můj," řekl, "můžu upřímně říct, nevím, jestli bych tu, kdyby to nebylo pro něj.byl jsem v opravdu špatném místě mé duševní zdraví a nevidí cestu ven. "lemmy mi změnilo život, on mi přinese tolik radosti a pouto, co máme, je důvod, proč jsem se ráno jen pomyslet, kde a # 101; měli bychom být bez něj.jsme rádi, že jsme schopni dát mu modrý kříž medaili, ukázat, jak úžasná je. "

Lemmy-7-1368887.jpg


od roku 1940 modrý kříž medaili tradičně předložena pracovní zvířata, policejní psi a lékařské zjištění zvířata nejčastějšími příjemci za jejich záchranné šaškování. tento rok. byl otevřen domácí mazlíčky a soudci za inspirativní cesta lemmy zachránil bratraod vážné deprese a sebevraždy z něj vítěze. max vysvětlil, jak lemmy se změnila jeho život. "říkají deprese je černý pes, no trvalo to velký černý pes, jmenoval se lemmy, aby mi pomohl můj," řekl, "můžu upřímně říct, nevím, jestli bych tu byla, kdyby nebylo to za him.byl jsem v opravdu špatném místě mé duševní zdraví a nevidí cestu ven. "lemmy mi změnilo život, on mi přinese tolik radosti a pouto, co máme, je důvod, proč jsem se ráno jen pomyslet, kde a # 101; měli bychom být bez něj.jsme rádi, že jsme schopni dát mu modrý kříž medaili, ukázat, jak úžasná je. "

UK-1368873.jpg

modrý kříž exexcutive sally de la bedoyere, jednu medaili soudci, "říká čest uznává důležitou roli hrají zvířata, jako jsou přátelé, rodina, a dokonce i life-savers.she zní:" lemmy je příběh opravdu spojení našich srdcí.bylo těžké vybrat vítěze, jako všechny nominace ukázala, kolik zvířat obohatit naše životy tolika skvělých věcech, ale cítili jsme, že tento úžasný štěně bylo pravdivé a vynikající hrdina. " lemmy je příběh ukazuje, jak nějaké zvíře, z pozadí, může mít důležitý, i život zachraňující, vliv na jejich vlastníků. "změní naše životy, a to je důvod, proč modrý kříž bude vždy po ruce, aby pomohli změnit oni, když to potřebují." modrý kříž je celonárodní charitativní organizaci, která pomáhánemocná, zraněná, opuštěný a bez domova mazlíčky přes 120 let. nominace na modrý kříž medaili 2019 otevře později v průběhu roku.Předchozí: jak trénovat zlatý retrívr psy...

další: Mercedes G-Klasse im Testsdfsd