Dongguan Opensesame Tech CO., LTD

jak trénovat zlatý retrívr psy, jak trénovat zlaté retri

Čas vydání: 2018-06-08 15:13:14  Hity: 17

je to poměrně snadný úkol učit zlatý retrívr potřást si rukou s lidmi.většina psů, o jednu nebo dvě jídla může vytvořit základní pohyby.tady jsme podrobně popsat kroky pro majitele psů, aby vlak zlatý retrívr potřesení rukou.  


1) nejdřív zlatý retrívr psa, seznámit se s heslem   nejprve určit stisk odpovídající heslo, heslo musí být přesné a nebudou plést s jinými budoucí opatření nebo příkaz hesla pro odbornou přípravu, např.: podání ruky.slogan musí být zdůrazněno při výcviku a zvuk, musí být jasné.pak můžete trénovat v následujícím pořadí.  


2) čtyři kroky nechat jin mao se potřást rukou.  


(1), ujistěte se, že vaše zlatý retrívr je už hlad.když si především chtějí jíst, protože jsi účast ve zvláštní studii, musíš mít něco, co máš rád k jídlu jako odměnu, kdykoliv.  


(2) najít místo vhodné pro přípravu, první krmit zlatými vlasy trochu a zvedají emoce; je to také locust svedla tvého malého jinmao břicho, jeden se, nadšení, bude větší.  


(3) když pes hned jíst a udržuje pevnou pozici, pes začne vést podání ruky: když přijde blízko nebo se psem a # 39; s noh, bude dělat nohu nahoru.to je stisk.prototyp, když křičí ruky velení, se k jeho přední nohy.jestli je to zvedla, udrží nohu a vypustit ho, počkejte si na to dát svůj postoj, a pak pokračovat do příště.pokud je drží nohy čeká během tréninku, dej mi ruku a dát malou odměnu.  


(4) když zlatý retrívr má jasnou představu o tom, noha zvyšování akce, již se nebo přistupovat s rukou, zavolejte velitelství potřesení rukou.jestli je to zvedla, podrž to a odměnu sníst trochu, ne - li zdvihací a křik, párkrát jsem opravdu & # 39; nevím, když jsem zvednout nohu.takhle, po krátké době, mělo by být možné tvořit základní kroky potřesení rukou.  


potřásání rukou, je to nejlepší způsob, jak pro majitele komunikovat s pes a pes je snadno poslušný tohoto hnutí.proto, když pes je šťastný, bude zapotřebí iniciativy předat noh a potřást si rukou s tebou.třesení rukou je relativně jednoduché cvičení na výcvik psů.odhaduje se, že každý může pochopit to rychle.      


tipy: nejlepší trénink na zlatých retrívrů  


proč 3 až 4 měsíce je nejlepší příprava na zlatý retrívr psa?  


obecně, zlatovlasý štěňata méně než tři měsíce nejsou vhodné pro vzdělávání, zejména pro malé zlaté vlasy od 1 do 2 měsíců.bude lepší začít trénovat jin mao štěňata po 3 - 4 měsíce.  


za prvé, zlatých retrívrů byla poměrně silná na to čas a kosti jsou poměrně silné.zároveň injekční vakcinace se chýlí ke konci a je také možné přizpůsobit novému prostředí.  


za druhé, toto období je dobré pěstovat dobré zvyky ze zlatého retrívra školení.po uvedení štěně zlatého retrívra, doma poprvé, a # 39; t rush a hrát si na výcvik ihned s štěně, aby štěně může stát snadno.správná věc je místo štěňata na správném místě, tak to v klidu, a tak štěňata se důvěra v novém domově.toto období trvá asi týden, a můžete začít seznámit zlatých retrívrů s okolním prostředím a stanovit denní životní návyky.  


za třetí, je to lepší pro stejnou osobu zodpovědnou za jin mao a # 39; s dietou, včetně sledování psa a # 39, chuť není normální, a že ten pes a # 39; s vyprázdněním čas a tak.

Předchozí: tipy pro zeštíhlení vašeho ps...

další: jak tento něžný obr zachránil...