Dongguan Opensesame Tech CO., LTD

jak snížit ničivou sílu psů

Čas vydání: 2018-06-08 14:55:46  Hity: 6

pes a # 39; s ničivou silou, je spojen s jeho vlastní tělesná stavba.například, ten pes je obzvláště rád kousání věci za účelem ulehčit nepohodlí, zuby během období zoubky a měnící se zuby.je to jako když dítě změní jeho zuby a chce kousat, aby zmírnila jeho bolest.kromě toho, samota, nervozita a hluku v okolním prostředí atd. pod vlivem zvláštních důvodů, pes se bude angažovat v nějaké škody.  


opravuje ničivá síla psa není snadný úkol.najít příčinu toho psa a # 39, ničení a dej psovi něco zničit.ničivá síla pes je dobře vyřešený.  


jestli je to kvůli změně zuby a rádi škodu, pak majitel & # 39; je postoj by měl být vzhledem k pochopení, a měl by být připraven na něco, co může být pokousaná, jako je molární tyčinky a tak.můžete také připravit nějaké kousnutí odolných hračky, aby pes kousne, kdykoliv.pokud je v důsledku osamělosti nebo jiné faktory životního prostředí, pak rodiče psa musí převzít iniciativu uklidnit psa, aby mohla obnovit klid.uvědomte si, že pokud pes rozvíjí špatné návyky od raného věku, pak zabránit zničit, je nutné přijmout přísnější a povinná metoda, a to je absolutně nemožné pro domácí psy se příležitostně zapojit se do zkázy.

Předchozí: jak se starat o psa?co dělá pes...

další: tipy pro zeštíhlení vašeho ps...